Ruilbeurs bij Het Land van Gastel
Een dag vol ruilplezier!!!
Wat is het een geslaagde dag geweest, de ruilbeurs in Oud-Gastel!
Met een voorzichtige schatting van zo’n 400 bezoekers – al hadden het er net zo goed 750 kunnen zijn – is het een komen en gaan van enthousiaste spaarders, jong en oud, op zoek naar dat ene ontbrekende plaatje.
Drukke voorbereiding de dagen voor de ruilbeurs. De zaal inrichten, het hele boek in A3 op de publicatieborden tafels waar 250 bakjes op worden geplaatst. Al met al heel wat actie maar niet zonder voldoening achteraf.
Een daverend succes, en wat een gouden greep van Jumbo Broos Oud Gastel en Heemkundekring Het Land van Gastel om dit te organiseren in het kader van het 750 jarig bestaan. Zelden was Gastel, mede dankzij de historische plaatjesactie, zó verbonden als nu. De verzamelkoorts bracht mensen bij elkaar, bracht gesprekken op gang en zorgde voor een uniek stukje gemeenschapsgevoel.
Het resultaat? Alle boeken vol, blije gezichten alom, en zelfs al de roep om een vervolg. Of dat er komt? Dat zullen we nog zien – maar dat deze actie leeft, is wel duidelijk.
Bijzonder bezoek verrastte de organisatoren van de actie. Politieke partij WOS Halderberge stond geheel onverwachts op de stoep met een prachtige en overheerlijke slagroomtaart wegens het uitermate verbindende karakter van de actie die het plaatjes spaarboek Historisch Oud Gastel te weeg heeft gebracht.
Een oprecht woord van dank aan de mensen die dit mogelijk maakten: Diana, Rien, Jan en Goof – zonder jullie was dit niet gebeurd.
Recente reacties